Profesionálne, odborné, ľudské a príjemné vystupovanie. Ochota a čas riešiť akékoľvek otázky, vždy k dispozícii s veľkým prehľadom o situácii a ďalšom postupe v danej veci, rýchle vybavenie.
Výborná komunikácia a prístup makléra,odbornosť, rýchlosť ,ochota a celková práca na vysoko profesionálnej úrovni. V budúcnosti sa určite znova obrátim na tohoto makléra. Ďakujem
p. Chlebo je profesionálny maklér, ktorý je veľmi ústretový a flexibilný. Dostatočne nás informoval ohľadom našej nehnuteľnosti a vedel odpovedať na každú otázku, ktorá sa týkala nehnuteľnosti o ktorú sme sa zaujímali. Elektronická komunikácia bola veľmi rýchla a snažil sa nám pomôcť vo všetkých smeroch. Vždy prišiel na čas na dohodnuté miesto a vyhovel všetkým naším požiadavkam. Upozoril nás aj na nedostatky nehnuteľnosti, čo sme veľmi ocenili. Ak by sme mali opäť riešiť kúpu, alebo predaj nehnuteľnosti, obrátili by sme sa na p. Chleba a určite by sme jeho služby odporúčili každému. Sme mu veľmi vďačný za všetko, čo pre nás urobil pri kúpe nehnuteľnosti.
Referencie sú nezávisle pridávané cez referenčný formulár na centrálu RE/MAX SLOVAKIA

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov